Gena publikoi një imazh pranë gruas.

Gena është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht fotografi të reja.

Së fundi, këngëtari ka postuar një imazh, në të cilin u shfaq pranë gruas së tij dhe që të dy dukeshin shumë të lumtur.

“Zemra ime”, ishte mbishkrimi që Gena ia ka lënë kësaj fotoje.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gena është “Më fal”, baladë kjo e shoqëruar edhe me klip. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË