Përcjellë mirësi, dashuri, je diell, dritë, këto e shumë komente të mirë merr këngëtarja e këndshme nga Shqipëria në secilen fotografi të e saj.

Miriami Cani është prej femrave modeste që karakterizohet me thjeshtësi dhe origjinalitet, shkruan “Kosovarja”.

Ajo kurrë nuk ka provuar të bie në sy përmes imazheve provokuese siç bëjnë shumë nga kolegët e saj.

Megjithatë ka mahnitur me pamjen sa herë është prezantuar para publikut. E me zërin e t mrekullueshëm që ka, ajo ka bërë për vete publikun shqiptar kudo në botë.

Këngëtarja është aktive në rrjetet sociale dhe ndanë vazhdimisht imazhe nga aktivitetete e saj si nga karriera ashtu edhe nga përditshmëria.

E sot vikendin e nis me një fotografi në Instagram me të cilën iu uron vikend e javë të mbarë ndjekësve të saj. “Mirëmëngjes dhe një fundjavë plotë ☀️” ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Miriam Cani është “Duamë” në bashkëpunim me Alban Skënderajn. Ndryshe çifti janë në pritje të fëmijës së dytë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË