Kaq ka shpenzuar Nora për fustanin e zi Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Nora Istrefi, është ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it vendor.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, me publikimin e fotografive dhe video të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, Nora rrëmbeu vëmendje të madhe me dy fotografi në të cilat duket tërheqëse e veshur me një fustan të zi të ngushtë. Fustani i zi që ka veshur Nora kushton 170 euro.

MUND TË JU PËLQEJNË