Tayna ka folur për dashurinë që ka për ushqimet tradicionale.

Tayna këto ditë po pushon në Amerikë, ku u pa duke u shoqëruar nga Vildane Zeneli, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar bisedën me të në telefon, ku i shkruan diçka lidhur me ushqimet që pëlqen.

“Më jep fli dhe do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Tayna.

Kurse, Vildanja kishte shkruar “Kjo është përgjigja e saj për atë pjatë. Më vrisni!!! Krejt çka ajo do është ushqimi shqiptar”.

MUND TË JU PËLQEJNË