Edhe pak orë na ndajnë nga ditëlindja e resë më të njohur në estradë.

Learta Jakupi nesër ka ditëlindjen dhe për këtë ka ditë që na ka njoftuar, emocionet e së cilës kanë qenë të mëdha, shkruan Kosovarja.

Këto emocione e padurim i saj e ka shtyer drejt organizimit të një darke familjare, të cilën e ka organizuar në një ambient shumë festiv.

Ani pse ditëlindjen e ka nesër, për Leartën nuk ka qenë problem ti mbledhë familjarët e saj në një tryezë të përbashkët.

Pamjet e para se si po duket dhe sa bukur po duket tashmë veç janë publikuar.

Për 26 vjetorin e saj, Learta zgjedhi fustanin e rregullimin më të veçantë, e për këtë janë imazhet që flasin në vazhdim. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË