Kush ka pasur fatin të lidhet me ndonjë fytyrë publike nuk ka pasur nga të iu ik thashethemeve dhe syrit të aparatit.

E, nëse janë martuar dhe kanë krijuar familje, vëmendje iu është shtuar dukshëm dhe kanë qenë të komentuar dhe të ndjekur ngado, shkruan Kosovarja.

Këtij fati nuk ka pasur si ti shpëtojë as bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Alban Mehmetit.

Fjolla qoftë me apo pa dashje është bërë pjesë e mediave rozë, dhe mesa duket me këtë është pajtuar që moti, shkruan Kosovarja.

Çdo gjë që bën e ëmbla Fjollë shndërrohet në lajm, sepse është e veçuar për bukurinë dhe sharmin e veçantë që ka.

Nga ajo mund të shohim vetëm bukuri, shkëlqim e stil, e cila aq bukur bën kombinimin e veshjeve sa me të parën të bën për veti.

Edhe së fundi e pamë të tillë, e cila kishte veshur një fustan me përplot finesa.

Fjolla, me këtë dukje edhe një herë dëshmoi se është e pakrahasueshme dhe me këtë stil di të vijë vetëm kjo. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË