Moderatorja e njohur po vazhdon të mahnitë me veshjet e saj.

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatorët me të njohura shqiptare.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt Kaltrina shfaqet përvëluese. /ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË