Emina është emri më i njohur.

Emina Çunmulaj përveç që është një modele e suksesshme, ajo është edhe një nënë e përkushtuar ndaj dy vajzave të saj.

E martuar me miliarderin iranian, Sam Nazarian ajo bën një jetë super luksoze, por gjë e cila nuk ia ka humbur modestin.

Modelja shfaqet çdo herë me modesti dhe plotë pozitivitet në postime e saj në rrjetet sociale, e imazhet që nuk mungojnë janë edhe ato përkrah dy vogëlusheve të saj Ella dhe Mia.

Në një fotografi që ka publikuar së fundi modelja shqiptare u shfaq përkrahë vajzë së saj të vogël teksa nënë e bijë dukeshin për mrekulli së bashku.

Ndryshe, Emina pavarësisht angazhimeve në Amerikë ajo herë pas herë viziton edhe vendlindjen e saj Malin e Zi pa lënë anash as Shqipërinë dhe Kosovës./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË