Moderatorja e njohur Elita Rudi po vazhdon të jetë ndër femrat më të komentuara, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe reperi i njohur Gjiko para disa muajsh janë bërë prindër të një djali, të cilin e kanë quajtur “Zëri”.

E pushimin e lindjes Elita po i shfrytëzon mjaftë mirë, duke shëtitur dhe duke u relaksuar në vende të ndryshme.

Ajo që bie në sy, janë linjat trupore që i ka rikthyer mjaftë mirë pas lindjes.

Moderatorja vazhdon të jetë pranë publikut me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

E sot ka ndarë një fotografi në të cilën duket mjaftë me stil, ndonëse nuk jemi mësuar të shohim shpesh me veshje të tilla.

Sidoqoftë ajo po eksperimenton me veshje dhe nuk po dështon asnjëherë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË