Aktori Naser Rafuna është ndër figurat më të njohura të komedisë. Ka luajtur në disa seriale televizive, përfshirë “3 gjermant e trashë”, “Kafeneja Jonë”, e së fundi “Çka ka shpija”, shkruan “Kosovarja”.

Rafuna u bë i njohur përmes rolit në “3 gjermanët e trashë”, e tutje pasuan shumë role të suksesshme.

Rafuna në vitin 2002 ishte në Zvicër dhe siç duket nga foto, asaj kohe aktori ishte mjaftë ndryshe, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Naser Rafuna ka disa kilogram më shumë, por sigurisht edhe një mori suksesesh të lakmueshme./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË