Baby G e ka ndryshuar sërish stilin e flokëve. Reperja Baby G është një nga emrat e estradës e cila ka luajtur shumë me ngjyrën e flokëve.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet disa postimeve në Instagram, foto në të cilat shfaqet ndryshe dhe kjo vihet re direkt.

Asaj së fundmi i është lakuar emri lidhur me jetën private, lidhjen e dashurisë me Lim Hotin, me të cilin u tha se është ndarë.Mirëpo me një video që ai e postoj ku edhe ia ka uruar ditëlindjen e ka dëshmuar se çifti nuk janë ndarë.

MUND TË JU PËLQEJNË