Aktorja dhe prezantuesja, Arta Nitaj është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Arta e cila u bë e njohur për publikuan me rolin ‘Xhesika’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ ka linja perfekte e të cilat i ka theksuar edhe në postimin e radhës.

Këtë vikend, Arta po e shijon në natyrë teksa na veshje sportive ka vënë në pah format perfekte.

Ndryshe, pas aktrimit dhe politikës, Arta së fundi e kemi parë të jetë aktive edhe në politikë./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË