Agnesa Vuthaj vazhdon të konsiderohet si femra më e bukur e estradës shqiptare.

U bënë me vite që ka dorëzuar kurorën, por kjo nuk do të thotë që bukuria iu ëshë shuar, pasi ende më shumë iu është shtuar sharmi, shkruan Kosovarja.

E bukura e trojeve shqiptare është nga ajo fytyrat publike, që në pasarela bukurie e modë, mbizotëron gjithnjë e para për të vlerësuar e zgjedh më të mirën.

Jo më kot i besohet kjo punë, pasi në secilin angazhim është e përkushtuar.

Bukuroshja shqiptare po vazhdon të mahnitë edhe me paraqitjet e saj dhe stilin e pazëvendësueshëm që ka.

Por jo gjithmonë po vazhdon të befasojë, pasi në postimin e fundit erdhi shumë nervoz dhe pa disponim.

Të jetë vallë shkaku i motit kjo gjendje e saj, apo çfarë po ndodhë me të? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË