Afrona Dika, modelja bukuroshe që po mahnitë me paraqitjet e saj.

Ajo është ndër femrat më të komentuara të showbizit që merr vëmëndje me stilin dhe sharmin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit u përfol shumë pas dasmës madhëshore me këngëtarin e njohur Blero.

Ndërkohë që akoma komentohen detaje që impresionuan në këtë aheng. Çifti kanë vendosur edhe për muajin e mjaltit ku do të shkojn në Haëaii për të qëndruar dy javë.

Kurse Afrona vazhdimisht po është aktive duke ndarë imazhe të ndryshme edhe pas dasmës.

Së fundi ajo publikoi dy fotografi në të cilat duket bukur dhe teper me shije. Ajo që bie në sy është se Afrona në të dy rastet shihet me veshje të ndryshme, që lë të kuptojmë se ajo ndërrohet disa herë brenda ditës./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË