Ende pa lindur u kthye në një emër tejet të komentuar, e me lindjen e tij gëzoi dhe përmbushi familjen të cilët vërtetë se e duan pa masë, shkruan Kosovarja.

Dita ditës ai po rritet dhe po bëhet një fëmijë shumë i lezetshëm që vërtetë shkrinë në çdo postim që shihet.

Kësaj here, është gjyshja Drita, e cila ka hedhur një imazh të tij në instagram, ku aj shihet shumë i lezetshëm, e që sigurisht i ka ngjarë shumë të ëmës.

Shikojeni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË