Ky vit ishte për Afronen e Bleron, ngase përjetuan momentet më të mira të jetës.

Ishte dasma e tyre madhështore që bëri bujë në media e u përfol çdo detaj i tyre, shkruan “Kosovarja”.

Çifti patën edhe mysafirë të mbarë të cilët e bën atmosferën si asnjëherë tjetër, duke u argëtuar pafund.

E pamja e Afronës kishte vëmendjen qëndrore ngase dukej si një princeshë përrallash.

Afrona dihet se është një femër e bukur dhe tepër e këndshme, por pas dasmës duket se iu ka shtuar hijeshia.

Së fundi ka ndarë dy fotografi në Instagram në të cilat reflekton bukuri dhe ëmbëlësi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË