Dikur bashkë jo veç si burrë e grua, por edhe bashkëpunëtorë në muzikë. Por tani jo më, as jeta dhe muzika nuk i bashkon.

Flasim për çiftin e njohur Loredana dhe Mozzik, të cilët ka muaj që kur i dhanë fund martesës së tyre, ani pse arsyeja e vetme që do i bashkojë gjithmonë është vajza e tyre Hana, shkruan “Kosovarja”.

Pas ndarjes, e ftuar në ‘Nin’ për intervistë Loredana i hudhi barut çështjes së ndarjes, duke thënë gjëra të paqena, e kjo e nervozoi Mozzikun i cili reagoi menjëherë.

Por, sido që të shkojë puna në mes tyre ndodhet Hana, e cila është një fëmijë i pafajshëm që meriton të gjitha të mirat e botës.

Ajo ka filluar të rritet, ku shihet se kujdesin asaj pavarësisht angazhimeve ia jep nëna e saj Lori./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË