Është dalluar gjithmonë për ekstravagancën, guximin dhe performancat e saj të zjarrta.

Altuna Sejdiu-Tuna është nga këngëtaret shqiptare që njihet për pozat joshëse e atraktive që sjellë në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

E ndërkohë që admirohet për linjat joshëse dhe imazhet për lakmi në rrjetet sociale, me këtë fotografi dëshpron..

Teksa ka pozuar me djalin e saj ajo duket se ka shtuar shumë në peshë, madje duket krejt ndyshe sa mezi njihet. Shikojeni dhe binduni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË