Anjeza Shahini nuk ka pikën e dyshimit që është këngëtarja me vokalin më potent në muzikën shqipe, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një nga zbulimet më të mëdha dhe më të rralla të talent shou-ve në Shqipëri.

Këngëtarja, ka arritur të marrë disa çmime në festivale të rëndësishme, e gjithashtu të jetë përfaqësuesja e parë e Shqipërisë në “Eurosong”, ku edhe ishte plasuar mirë.

Këngëtarja me karrierë të sukseshme, është martuar në Angli dhe së fundi është bërë nënë. Ajo është kthyer shumë shpejtë në formë të shkëlqyer fizike, shkruan “Kosovarja”.

Mbetet të shihet se kur do ti kthehet botës së muzikës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË