Tuna rrëmben vëmendjen në çdo paraqitje.

Një femër me bukuri të mahnitshme dhe me një stil unik, është këngëtarja e njohur Tuna, shkruan “Kosovarja”.

Duke u ekspozuar gjithmonë me linjat e saj perfekte,ajo në fotografinë e fundit zbulon gjoksin e saj.

Një shikim serioz me një pamje përrallorë me grimin e saj perfekt.

Por, fokusi pa dyshim është tek pjesa e gjoksit të Tunës dhe kilogramët e shtuar që vërehen dukshëm në trupin e saj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË