Fifi do jetë e ftuara e radhës në emisionin “Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhiavdyli, ku përveç projekteve muzikore, këngëtarja flet dhe për jetën private.

Ka qenë Aulona ajo që e ka pyetur Fifin edhe për pjesën e dashurisë, ku kjo e fundit tregoi se ka vuajtur realisht shumë, shkruan GazetaBlic.

“Kaq shumë ke vuajtur në dashuri?”, ishte pyetja e Aulonës të cilës Fifi pa hezituar.

“Sinqerisht? Po!”, ishte përgjigja e këngëtares.

Më pas Aulona, e prekur shumë nga përgjigja e këngëtares u ngrit në këmbë që t’i japë një përqafim duke e ngushëlluar dhe mos të ndihej keq.

 

MUND TË JU PËLQEJNË