Bes Kallaku duket si të jetë vëllau i kapitenit të Spurs.

Bes Kallaku ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij me postimin e fundit të bërë në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një foto në Instastory ku ka bashkuar një imazh të tij dhe të portierit të Tottenham Hotspur ngjashmëria mes tyre duket e jashtëzakonshme, aktori i duhet vetëm të lëshoj mjekrën më shumë të duket si vëllai i francezit.

Besi është tejet aktiv në rrjete sociale ku publikon fotografi dhe video të ndryshme ato më që tërheqin më së shumti vëmendjen karakterizohen nga humori i tij.

MUND TË JU PËLQEJNË