Kënga e sezonës së verës e titulluar “Dasma” e motrave Mustafa ku protagoniste si nuse kishin zgjedhur kunatën e tyre bëri që ajo të afirmohej më shumë tek publiku.

Të gjithë e dinin se motrat Mustafa kanë një kunatë por duke qëndruar larg mediave rozë nuk kishin hapësirë për ta parë e njohur nga afër, shkruan “Kosovarja”

E që me pjesëmarrjen e saj ne klip më vëmendja nuk po i ndahet.

Medina cilësohet edhe si një femër mjaft e bukur, e zonja dhe me plot sharm.

Në çdo postim që bën merr vëmendje aq të madhe saqë menjëherë kthehet në lajm.

E imazhi i fundit në rrjetin e saj në Instagram tregon se sa shumë është ne gjendje të rrezikojë veç për një foto të bukur.

Ama ia ka vlejtë që ka rreziku, sepse me të vertetë po duket mahnitëse./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË