Nusja më e përfolur e estradës kësaj here shfaqet e thjeshtë.

Learta Jakupi, e njohur si nusja e djalit të Shyhretes ka arritur që të jetë ndër më të komentuarat në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është mjaft aktive me postime të ndryshme, duke marr vëmendje gjithmonë me veshjet dhe stilin e veçantë që ka.

Ndryshe nga herat tjera që rregullohet deri në detajin më të vogël, kësaj here Learta pozon me veshje sportive dhe krejt e thjeshtë.

Edhe ky stil i shkon asaj, ku po duket e mrekullueshme dhe mjaft bukur. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË