Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Ani pse Ermali është goxha i angazhuar në koncerte e me projekte, familja për të mbetet primare.

Së fundi, Ermali ka sjellë një fotografi me Arianën, të dy duken aq të lumtur pranë njëri-tjetrit. Para pak javësh, këngëtari ka zbuluar se po bëhen prindër për herë të katërt.

“Po, është e vërtetë.

Dashtë zoti të jemi me shëndet, të jetë mirë ajo ka rëndësi.”, është shprehur Ermali. Ata gëzojnë një jetë të lumtur bashkë me tre fëmijët e tyre, Artin, Bunën dhe Erën./21Media

 

MUND TË JU PËLQEJNË