Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se sot feston ditëlindjen e 68-të.

Përmes një shkrimi në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Pacolli ka shkruar se në ditëlindjen e tij të 68-të, po merr urime nga të gjitha anët.

I njejti, ka falendëruar të gjithë ata që po e urojnë, duke thënë se janë pjesë e rëndësishme e jetës së tij.

“Sot është ditëlindja ime e 68-të dhe po marrë shumë urime nga të gjitha anët. Dëshiroj të falënderoj nga zemra të gjithë ata që më urojnë. Ju jeni një pjesë e rëndësishme e jetës sime, faleminderit, dhe festofshi gjithmonë edhe Ju”, ka shkruar Pacolli./Express/

MUND TË JU PËLQEJNË