Ronela Hajati njihet për projektet e saj muzikore dhe stilin e veçantë, që ka në performancat e saj, qoftë në videoklipe apo në paraqitjet publike.

Sot këngëtarja feston ditëlindjen, duke u bërë 30 vjeç.

Këtë vit Ronela ka qenë tejet aktive në publikimin e këngëve të reja, e që janë pritur mirë nga publiku.

Kujtojmë se kënga e fundit e saj “Lage” ka marrë miliona dëgjime në kanalin Youtube.

MUND TË JU PËLQEJNË