Modelja Kejvina Kthella u bë e njohur për publikun që kur u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”.

Paraqitjet e saj në ekran janë shpeshherë provokuese, madje dhe ngacmimet ndaj të ftuarve janë të tilla.

Madje, edhe gjatë emisioneve e kemi parë shpesh në momente të ‘nxehta’ me të ftuarit, kujtojmë këtu puthjen në buzë me këngëtaren Elvana Gjata.

Tashmë ekspozimi i tepërt i trupit është kthyer në trend nga figurat e ekranit, e këtë gjë më së miri di ta bëjë edhe Kejvina.

Në llogarinë e saj ajo ka publikuar pamje ku shfaqet tejet joshëse, teksa ka pozuar në bikini, ndërsa nuk ka munguar theksimi i aseteve trupore.

MUND TË JU PËLQEJNË