Sot Kejvina ka ardhur me imazh të ri.

Kejvina Kthella u shfaq joshëse në imazhin e fundit që e postoi në rrjete sociale.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, kësaj radhe jo me bikini.

Modelja u fotografua e veshur me një fustan të shkurtër, i cili mezi ia mbulonte pjesët intime asaj.

Në plan të parë në këto foto, Kejvina kishte këmbët seksi, ndërsa mori shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Kejvina Kthella njihet për format trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në fotogrsafitë që i publikon vazhdimisht. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË