Kejvina Kthella ka ‘goditur’ rrjetin sërish.

Kejvina Kthella sapo ka publikuar një fotografi tejet atraktive në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja ka lënë anash bikinit, tani ka provokuar me një minifund. Modelja shfaqet e gjunjëzuar dhe gjithë vëmendja shkon tek beli dhe vithet e saj të cilat theksohen edhe në këtë veshje.

Mjaftuan vetëm 15 minuta që këngëtarja të pranoj një numër të madh komentesh dhe mijëra pëlqime në imazhin e publikuar. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË