Modelja e njohur vjen joshëse në paraqitjet e saj.

Kejvina Kthella fillon ditën me një pozë shumë provokuese.

Kejvina Kthella padyshim është një nga emrat më të përfolura në shoubizin shqiptar një nga arsyet janë edhe imazhet e saj në bikini.

Modelja e cila ka kohë që ka nisur pushimet e saj është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar foto nga më të ndryshmet.

Minuta më parë ish velina e emisionit ‘Xing’ ka ndarë një imazh nga dhoma e saj e gjumit. E veshur me bikini të bardh dhe një stil ndryshe flokësh ajo edhe këtë herë ka arritur të joshë publikun. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË