Modelja e njohur vjen me fotosesionin e ri.

Kejvina Kthella u shfaq shumë joshëse në fotosesionin e radhës.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja në rrjete sociale, ku u shfaq tejet joshëse.

Modelja edhe këtë herë u paraqit në bikini, duke bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo me këtë paraqitje.

E veshur me bikini shumëngjyrëshe, Kejvina vuri në pah format trupore si dhe tregoi ngjyrën që e ka marrë në pushime.

“Kohë e mirë dhe trup të rrezitur”, është mbishkrimi që Kejvina Kthella ua ka lënë këtyre fotografive. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË