Kejvina Kthella njihet si modelja më e ndjekur në showbiz.

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet për format e saj bombastike si dhe aktivitetet në fushën e modës që po e qojnë atë në vende të ndryshme të botës.

Kejvina u bë e njohur fillimisht në ‘Xing me Ermalin’ duke marrë vëmendjen e publikut për shkak të bukurisë së saj, për të vazhduar më tej karrierën e saj si modele.

Modelizmi i ka dhuruar asaj mundësinë që të shfaqet nga vende të ndrysheme të botës, si Italia apo Spanja nga ku ajo ndanë imazhe të ndryshme për ndjekësit e saj në Instagram të cilët kanë arritur shifrën afër gjysmë milioni.

Së fundmi ajo ka vendosur të paraqitet tejet e ‘nxehtë’ nga Spanja, ku po kalon momente të mira duke e bërë punën që e don më së shumti. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË