Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve gjithnjë ‘goditëse’.

Kejvina u bë e njohur për publikun sa ishte pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, derisa u tërhoq nga ai emision ajo vazhdonte ta kishte vëmendjen e publikut.

Me paraqitjet e saj për marka të ndryshme të modës, ajo po korrë suksese në fushën ku vepron. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË