Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet për format e saj trupore dhe bukurinë që e veçon, duke e bërë një nga modelet më atraktive shqiptare.

Ajo përpos suksesit në fushën ku vepron, është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, ku me paraqitjet e saj ka bërë për vete një numër të madh fansash.

Në paraqitjen e fundit ajo duket mjaft e ‘nxehtë’ duke vënë në pah format e saj trupore, me ç’rast morri mijëra pëlqime e komente pozitive nga fansat. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË