Kejvina Kthella është ndër emrat më të njohur dhe më atrakativ shqiptarë në fushën e modës.

Ajo me paraqitjet e saj ka arritur të marr vëmendjen e mijëra fansave duke u ndjekur kështu në masë të madhe në rrjetet sociale, vaçanarisht në Instagram.

Modelja vazhdimisht i ‘shpërblen’ fansat me paraqitjet e zjarrta.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku po duket mjaft bukur dhe edhe kësaj radhe duket se nuk i ka zhgënjyer fansat e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË