Kejvina Kthella u shfaq në top-formë në videon e fundit.

Kejvina Kthella ka postuar një video në InstaStory, në të cilën erdhi tejet atraktive.

Modelja kishte veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë po ashtu të shkurtër, veshje në të cilën vuri në pah format perfekte trupore.

Në videon që e realizoi para pasqyrës, Kejvina u ka dërguar puthje ndjekësve të saj.

Për ndryshe, Kejvina së fundi ka shijuar pushimet, nga të cilat nuk i ka kursyer fotografitë atraktive. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË