Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet si një nga modelet më të bukura shqiptare, andaj gëzon një vëmendje të madhe edhe nga publiku si dhe mediat rozë.

Ajo herë pas here shfaqet nëpër rrjetet sociale me fotografi mjaft provokative, ku nuk heziton të ekspozoj format e saj të përsosura trupore.

Së fundmi ajo ka ‘provokuar’ fansat e saj duke publikuar një fotografi ku vë në pah këmbët në plan të parë.

Kujtojmë që Kejvi, ndiqet nga afër 500 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË