Kejvina ka ndryshuar pamjen për ‘Halloween’.

Kejvina Kthella sot në ‘Dance with me’ do paraqitet me një ‘look’ ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim, modleja për ‘Halloween’ është maskuar si ‘Maleficent’.

Modelja përmes disa imazheve dhje videove të ndara në profilin e saj në Instagram zbuloi se këtë vit për ‘Halloween’ do maskohet si Jolie në filmin e ‘Maleficient’.

Me paruke dhe grimin Kejvina duket njësoj si aktroja hollywoodiane. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË