Kënga Haziri është njëra nga vajzat bukuroshe të kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazri.

Ajo studion në njërin nga universitetet më prestigjioze në botë, atë të Harvardit, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja shpesh ka provkuar me pozat e saj joshëse duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Kënga numëron afër 10 mijë ndjekës në Instagram për të cilët servon imazhe e video të ndryshme.

Kurse së fundi vjen me një fotografi krejt tjetër, ajo ka publikuar një imazh me presidentin e njerë Ibrahim Rugovën.

Haziri ka treguar se kjo foto është bërë para 17-18 vitesh, e në të cilën shihet me një buqet me lule dhe së bashku me Rugovën.

‘Qofsh i bekuar President’, ka shkruar ajo krahas imazhit në Instagram

Kënga Haziri është mjaftë aktive në rrjetet sociale dhe po ashtu mjaftë e përfolur në media.

Këtë dedikim Këngëa e bëri me rastin e ditëlindjes së ish- presidentit historik dr Rugovës, që e pati dje, i cili sikur t ishte gjallë sot do i mbushte 75 vjet./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË