Këngëtarja e njohur i ka dhënë fund beqarisë.

Pas lajmit për shtatzëni, këngëtarja është martuar në fshehtësi me Alex Fine.

Vetëm disa javë pasi njoftuan fejesën e tyre, këngëtarja 33 vjeçare dhe trajneri personal 26 vjeçar, kanë zbuluar se janë martuar.

Dasma e tyre ishte e vogël me një numër po ashtu të vogël njerëzish dhe nuk ishte njoftuar paraprakisht lidhur me të.

Gjatë verës Cassie dhe Alex njoftuan se ata po presin fëmijën e tyre të parë së bashku./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË