Miram Cani po i shijon pushimet së bashku me familjen e saj.

Këngëtarja e njohur dhe simpatike nga atje ka sjellur imazhe të ndryshme.

Miriam e cila ka një stil unik dhe njihet për thjeshtësinë e saj ka mahnitur me imazhin e fundit, në një ambient të mrekullueshëm, këngëtarja u shfaq plotë shkëlqim dhe dukej më bukur se kurrë.

Kujtojmë që Miriam ka paralajmëruar diçka të re që do të vijë së shpejti./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË