Robert Berisha ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave jo vetëm për jetën private e këngët e reja që ai sjell në tregun muzikor shqiptar, por edhe për pamjen e tij, trupin e palestruar dhe faktin që vajzat çmenden pas tij.

Mirëpo nuk ndodh e njëjta gjë me këngëtaren shumë të dashur për publikun, Barbana Dinin.E ftuar në emisionin “Mirage”, Barbana duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur dhe pyetja që iu drejtua ishte: “Një natë me Lorik Canën apo me Robertin?”

“Me asnjërin, thjesht nuk më pëlqejnë, nuk i shoh me atë sy”, u shpreh Barbana.Kujtojmë që javën e kaluar në të njëjtën rubrikë ishte dhe Jeta Faqolli e cila përballë kësaj pyetje zgjodhi Robertin duke i kërkuar falje Norës.

MUND TË JU PËLQEJNË