Këngëtarja shqiptare ka folur lidhur me shtatzëninë.

Dafina Dauti është martuar me Tafil Kurtishin dhe deri në momentin kur e kanë marrë këtë vendim lidhjen nuk e kanë bërë publike.

Lidhur me martesën e saj dhe fillimet e para Dafina ka vendosur të flas në emisionin ‘Mirage’ gjatë një interviste të fundit.

Ajo ka zbuluar edhe se në cilin muaj të shtatzënisë është.

MUND TË JU PËLQEJNË