Kush e njeh mirë Albërie Hadërgjonaj e di fare mirë që nuk mund ta shohësh asnjëherë të parregulluar dhe të pagrimuar.

Është nga ato fytyrat publike që i kushton kujdes jashtëzakonisht të madhe pamjes së jashtme, dhe do që deri në detajin më të vogël të duket e bukur dhe e veçantë, shkruan Kosovarja.

Kjo ka bërë që të fitojë me qindra zemra të publikut, dhe ta adhurojnë jo vetëm për muzikën por edhe për paraqitjet e saj.

E duke e bërë vetën të dallohet dhe të cilësohet si femra më e bukur shqiptare, Albërien dita ditës e kemi parë ende më rinore dhe më të freskët.

Përderisa, ka ushqyer syrin tonë me këto pamje, kjo nuk do të thotë që edhe sot ndodhi ashtu.

Kjo sepse ajo erdhi me një pamje të pazakonshme dhe shumë të papritshme, gjë që bëri ti lërë të gjithë gojëhapur.

Ajo u paraqit sot me një rrjetë në fytyrë, përmes së cilës nuk e dijmë çfarë ka dashur të tregojë, por një gjë është e sigurt që nuk po duket aspak mirë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË