Vala

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të ndjekura dhe më të popullarizuara.

Me vite të tëra pjesë e ekranit duke dhuruar çdo herë pozitivitet dhe dashuri për çka ka tërhequr me qindra shikues të anojnë vetëm nga ajo, shkruan Kosovarja.

Kaltrina nuk është nga ato prezantueset e zakonshme andaj edhe është dalluar nga të tjerat, kjo për shkak të prezantimeve të kahershme por edhe për shkak të stilit, elegancës dhe sharmit që e kanë karakterizuar gjithmonë.

Publiku nuk është interesuar vetëm për jetën profesionale të saj, por edhe për atë private e cila tashmë është shumë e plotësuar dhe gëzon një jetë të rehatshme, por ndoshta edhe të lakmueshme.

Ani pse e tërhequr nga ekrani dhe bota televizive, moderatorja po ndjeket mjaft me ëndje dhe dëshirë përmes rrjeteve sociale, duke e rritur sa më shumë personalitetin e saj por pak më shumë të vajzave të saj.

E, kur jemi këtu duket se të bijat do ta vërshojnë më shumë botën e showbizit sepse që tani e ëma i drejton në rrugën më të mirë dhe më të ndjekur.

Për të parë më saktë se për çfarë është fjala, atëherë ne iu ftojmë të ndiqni videon në vazhdim dhe të bindeni se një jetë me plot famë i presin të bijat e Kaltrinës. /Kosovarja/

Vajzat e Kaltrina Mikushnicës

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 26 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË