Adrola Dushi ka vetëm një djalë.

Dihet përkushtimi i Adrolës për të birin Troi.

Adrola Dushi është nga modelet më të kërkuara jo vetëm brenda kufijve kombëtar por edhe në arenën ndërkombëtare.

Po ky fakt nuk e ndalon bukuroshen të rezervoj kohë edhe për djalin e saj Troin me të cilin publikoi edhe një video orë më parë.

Në video shihet Adrola dhe i biri duke shijuar udhëtimin me makinë ku në sfond dëgjohet kënga e Alban Skenderaj dhe Miriam Çanit ‘Duamë’. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË