Adelina Ismaili dhe Rina Balaj po vijnë me bashkëpunim.

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Adelina Ismaili dhe Rina Balaj do të vijnë me bashkëpunim.

Ky lajm tashmë po qarkullon kudo dhe po afron dita e publikimit të këngës të cilën fansat mezi po e presin.

E deri atëherë si Rina ashtu edhe Adelina po publikojnë imazhe nga xhirimet e klipit. Adelina para pak minutash e ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të zezë.

Këna mban titullin ‘Qikat’./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË