Almeda dhe burri i saj janë ndë çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Ish-mis Shqipëria Almeda Abazi prej kohësh është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayışman, me të cilin ka edhe në djale.

Çifti i njohur, të cilët u gëzuan me një djalë rreth katër muaj me parë, janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë momente nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka ndarë disa imazhe plot humor në Instagram, ku shihet se ka përdorur një filtër i cili të moshon disa vite.

MUND TË JU PËLQEJNË