Arta Nitaj njihet si një nga femrat më joshëse në showbizin shqiptar.

Është Arta ajo e cila që prej paraqitjes së parë me rolin e Xhesikës në serialin “O sa mire”, arriti ti bëj për vete një numër të madh të njerëzve, shkruan Kosovarja.

Më imazhet që ajo sjell kohë pas kohe, Arta mundohet ti shfaqë format e trupit që përkujdeset që gjithmonë të jetë sa më e rregulluar dhe më në formë.

Kohët e fundit në trend janë operacionet plastike, e siç shihet, edhe Arta ka vendosur ti bëj ca ndryshime në pamjen e saj që janë mjaftë të dukshme.

Të kthehemi në kohë dhe të shohim sesi dukej Arta kur ishte e re, më konkretisht në shkollë të mesme.

Ndryshim i madh, apo jo ? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË